⚽ JDT vs Kedah  LANGSUNG • 2-1 • Min 72 🏸 Malaysia Open Separuh Akhir  Odds 1.72 ⚽ Liverpool vs Man Utd  Odds 1.88 🎮 MPL MY S14 Final  LANGSUNG ⚽ Real Madrid vs Atletico  Odds 2.20 🥊 ONE Championship KL  Odds 1.65 ⚽ Selangor vs Terengganu  Bermula 9:00 PM 🏸 Lee Zii Jia vs Jonatan  Odds 1.80 ⚽ JDT vs Kedah  LANGSUNG • 2-1 • Min 72 🏸 Malaysia Open Separuh Akhir  Odds 1.72 ⚽ Liverpool vs Man Utd  Odds 1.88 🎮 MPL MY S14 Final  LANGSUNG ⚽ Real Madrid vs Atletico  Odds 2.20 🥊 ONE Championship KL  Odds 1.65 ⚽ Selangor vs Terengganu  Bermula 9:00 PM 🏸 Lee Zii Jia vs Jonatan  Odds 1.80

Odds Perlawanan fly99 – Semak Odds Terkini & Paling Kompetitif di Malaysia

Dapatkan odds terbaik untuk Liga Super Malaysia, EPL, badminton, e-sukan dan lebih 30 sukan lain — semuanya dikemaskini setiap saat di fly99. Jangan terlepas peluang nilai terbaik untuk setiap perlawanan.

fly99
500+
Perlawanan Setiap Minggu
98.1%
Kadar Pulangan Sukan
30+
Jenis Sukan & Liga
Setiap Saat
Odds Dikemaskini

Odds Perlawanan Terkini di fly99

Liga Super Malaysia 2026/25
2 Perlawanan Langsung
Hari ini • 8:45 PM
LANGSUNG Min 72
JDT
vs Kedah Darul Aman
JDT Menang1.55
Seri3.80
Kedah Menang5.20
O/U 2.51.90
Hari ini • 9:00 PM
LANGSUNG Min 58
Selangor FC
vs Terengganu FC
Selangor2.10
Seri3.20
Terengganu3.00
O/U 2.51.95
Sabtu • 3:30 PM
Akan Datang
Pahang FA
vs Sabah FC
Pahang2.40
Seri3.10
Sabah2.60
O/U 2.5 ↑2.15
Ahad • 8:00 PM
Akan Datang
Perak FC
vs Negeri Sembilan
Perak1.98
Seri3.30
NS3.40
O/U 2.51.85
English Premier League
Hujung Minggu Ini
Sabtu • 7:30 PM
Akan Datang
Liverpool
vs Manchester United
Liverpool ↑1.72
Seri3.90
Man Utd4.50
AH -11.95
Sabtu • 10:00 PM
Akan Datang
Arsenal
vs Chelsea
Arsenal2.05
Seri3.50
Chelsea3.20
O/U 2.51.88
Ahad • 9:30 PM
Akan Datang
Manchester City
vs Tottenham
Man City1.65
Seri4.10
Spurs4.80
O/U 3.5 ↑2.20
UEFA Champions League
Fasa Kumpulan
Rabu • 3:00 AM
Akan Datang
Real Madrid
vs Bayern Munich
Real Madrid2.10
Seri3.40
Bayern2.95
O/U 2.51.82
Khamis • 3:00 AM
Akan Datang
Barcelona
vs PSG
Barcelona ↑2.30
Seri3.20
PSG2.80
AH 01.92
BWF Malaysia Open 2026
Separuh Akhir Hari Ini
Hari ini • 2:00 PM
LANGSUNG Set 3
Lee Zii Jia (MY)
vs Jonatan Christie (INA)
Lee Zii Jia1.80
Jonatan1.92
O/U 2.5 Set2.05
Hari ini • 4:00 PM
Akan Datang
Aaron Chia / Soh Wooi Yik (MY)
vs Fajar / Rian (INA)
Aaron/Wooi Yik ↑2.15
Fajar/Rian1.68
O/U 2.5 Set1.95
Ahad • 11:00 AM
Final
Viktor Axelsen (DEN)
vs Shi Yu Qi (CHN)
Axelsen1.62
Shi Yu Qi2.25
O/U 2.5 Set1.88
E-Sukan — MPL Malaysia Season 14
Final Hari Ini
Hari ini • 3:00 PM
LANGSUNG Game 2
Team Bosskurr (MY)
vs Echo (MY)
Bosskurr1.78
Echo1.92
O/U 4.5 Peta2.10
Esok • 5:00 PM
Akan Datang
Team MY Falcon
vs Team SG Dragon (VCT Pacific)
MY Falcon ↑1.88
SG Dragon1.82
O/U 2.5 Peta1.95
ONE Championship & UFC
Minggu Ini
Jumaat • 8:00 PM
Akan Datang
ONE Championship KL — Penyerang Ringan
Murad Ali (MY) vs Kim Jae Woong
Murad Ali ↑1.75
Kim JW2.05
KO/TKO2.40
Sabtu • 11:00 PM
Akan Datang
UFC 305 — Tajuk Welterweight
Islam Makhachev vs Dustin Poirier
Makhachev1.42
Poirier2.75
KO/TKO/Sub1.78
fly99

Cara Membaca Odds Perlawanan di fly99 Dengan Betul

Odds perlawanan adalah nadi kepada semua aktiviti pertaruhan di fly99. Namun ramai pemain Malaysia yang masih keliru tentang apa sebenarnya odds itu bermaksud — dan bagaimana untuk menggunakannya bagi memaksimumkan pulangan. Jadi mari kita luruskan dengan cara yang mudah.

Odds pada asasnya mewakili kebarangkalian sesuatu kejadian berlaku, dan juga berapa banyak anda akan dapat jika menang. Di fly99, kami menggunakan format odds perpuluhan (decimal odds) yang paling popular di Malaysia dan Asia — contohnya, odds 2.00 bermaksud jika anda bertaruh RM 100 dan menang, anda akan terima RM 200 (termasuk modal asal). Jadi keuntungan bersih anda adalah RM 100.

Semakin rendah odds, semakin tinggi kebarangkalian kejadian itu berlaku menurut pasaran — tetapi pulangan anda juga lebih kecil. Semakin tinggi odds, peluang menurut pasaran adalah lebih kecil — tetapi jika ia berlaku, anda akan dapat pulangan yang lebih besar. Inilah keseimbangan asas yang perlu anda fahami sebelum letak sebarang taruhan di fly99.

Contoh Mudah: Perlawanan JDT vs Kedah. fly99 tawarkan JDT menang pada odds 1.55. Ini bermakna pasaran percaya JDT ada sekitar 64% peluang menang (1 ÷ 1.55 = 0.645). Jika anda bertaruh RM 200 dan JDT menang, anda dapat RM 310 — untung bersih RM 110.

Apakah Itu Asian Handicap Dan Kenapa Ia Popular di Malaysia?

Asian Handicap adalah jenis pasaran yang dicipta di Asia dan sudah menjadi pilihan utama ramai pemain bola sepak di fly99. Ia berbeza daripada 1X2 biasa kerana ia menghapuskan atau mengurangkan kemungkinan seri dengan cara memberikan pasukan yang lebih lemah "kelebihan gol" permulaan.

Contohnya, jika fly99 tawarkan JDT -1.0 menentang Pahang FA, ini bermakna JDT perlu menang dengan sekurang-kurangnya 2 gol jaraknya untuk taruhan JDT anda menang. Jika JDT menang 1-0 sahaja, taruhan anda dikira seri dan wang anda dipulangkan. Jika Pahang menang atau seri dalam perlawanan sebenar, taruhan Pahang +1.0 menang.

Sistem ini membuat perlawanan yang tidak seimbang lebih menarik untuk ditaruh, dan juga menawarkan odds yang lebih hampir kepada 2.00 untuk kedua-dua pihak — menjadikannya lebih adil. fly99 menawarkan pelbagai varian Asian Handicap termasuk 0, 0.25, 0.5, 0.75, 1.0, 1.5 dan lebih lagi untuk setiap perlawanan yang disenaraikan.

Panduan Cepat Odds fly99
  • Odds 1.50 = kebarangkalian ~67%
  • Odds 2.00 = kebarangkalian ~50%
  • Odds 3.00 = kebarangkalian ~33%
  • Odds 5.00 = kebarangkalian ~20%
  • Pulangan = Modal × Odds
  • Untung = Pulangan − Modal
  • Cari odds melebihi jangkaan anda

Jenis-Jenis Pasaran Odds di fly99

Kenali setiap jenis pasaran supaya anda boleh pilih yang paling sesuai dengan strategi anda.

1X2 (Menang / Seri / Kalah)

Pasaran paling asas dan paling mudah difahami. Anda pilih sama ada pasukan tuan rumah menang (1), seri (X) atau pasukan tamu menang (2). Sesuai untuk pemula yang baru mula bertaruh di fly99.

Asian Handicap

Pasaran khas Asia yang menghapuskan ketidakseimbangan antara dua pasukan. Gol permulaan diberikan kepada pasukan lebih lemah, menjadikan odds kedua-dua pihak lebih kompetitif dan menguntungkan di fly99.

Over / Under (Jumlah Gol)

Teka sama ada jumlah gol dalam perlawanan akan lebih (over) atau kurang (under) daripada had yang ditetapkan oleh fly99 — biasanya 2.5 atau 3.5 gol. Tidak perlu teka pemenang, hanya jumlah gol.

Pencetak Gol Pertama

Teka pemain mana yang akan menjaringkan gol pertama dalam perlawanan. Odds untuk pasaran ini di fly99 biasanya antara 4.00 hingga 15.00 bergantung kepada profil pencetak gol berkenaan.

Skor Tepat

Cabaran tertinggi dalam pertaruhan bola sepak — teka skor akhir yang tepat. Odds boleh mencapai 20.00 atau lebih untuk perlawanan EPL. fly99 menawarkan pasaran skor tepat untuk semua perlawanan utama.

Akumulator (Parlay)

Gabungkan 2 hingga 10 taruhan dalam satu slip. Semua perlu menang untuk anda dapat pulangan — tetapi potensi keuntungan adalah berganda-ganda berbanding taruhan tunggal. fly99 menawarkan bonus akumulator khas.

fly99

Kenapa Odds fly99 Lebih Kompetitif Berbanding Platform Lain?

Soalan ini selalu ditanya oleh pemain baru yang datang ke fly99 selepas mencuba platform lain. Jawapannya ada beberapa sebab yang konkrit, bukan sekadar tuntutan pemasaran semata-mata.

Pertama, fly99 menggunakan teknologi penentuan harga odds yang canggih yang mengambil kira pelbagai sumber data — statistik perlawanan terkini, sentimen pasaran global, corak pertaruhan pemain dan analisis berasaskan kecerdasan buatan. Hasilnya, odds yang kami tawarkan mencerminkan nilai sebenar perlawanan dengan lebih tepat.

Kedua, fly99 beroperasi dengan margin yang lebih rendah berbanding kebanyakan platform lain. Margin (atau "vig") adalah cara platform mendapat keuntungan — semakin rendah margin, semakin baik odds untuk pemain. fly99 secara komitmen menetapkan margin bawah 3.5% untuk perlawanan bola sepak utama, bermakna lebih banyak nilai sampai kepada anda sebagai pemain.

Ketiga, fly99 jarang sekali memotong odds atau menolak taruhan kemenangan pemain. Kami percaya pemain yang menang secara konsisten menggunakan strategi yang baik adalah aset kepada komuniti fly99 — bukan masalah. Platform yang menghormati kemenangan pemain adalah platform yang boleh dipercayai jangka panjang.

Odds di fly99 dengan tanda ↑ Boost bermaksud kami telah tingkatkan odds melebihi nilai pasaran untuk perlawanan terpilih. Ini adalah hadiah eksklusif fly99 untuk pemain kami — manfaatkannya!

Perbandingan Odds: fly99 vs Pasaran Umum

Pasaran Odds Umum Odds fly99 Nilai
JDT Menang (LSM) 1.48 1.55 +4.7%
Liverpool Menang (EPL) 1.65 1.72 +4.2%
Lee Zii Jia Menang 1.72 1.80 +4.7%
O/U 2.5 EPL 1.82 1.88 +3.3%
Asian Handicap -0.5 1.86 1.95 +4.8%

Perbandingan adalah ilustrasi berdasarkan purata pasaran. Odds sebenar berubah mengikut masa nyata.

Dasar Privasi & Perlindungan Data Anda di fly99

fly99 berkomitmen untuk melindungi privasi setiap ahli mengikut Akta Perlindungan Data Peribadi 2010 (PDPA) Malaysia. Semua data peribadi dan maklumat transaksi anda dienkripsi dengan SSL 256-bit dan tidak akan dikongsi kepada mana-mana pihak ketiga tanpa kebenaran anda. Untuk maklumat lengkap tentang cara kami mengendalikan data anda, sila rujuk Dasar Privasi kami.

fly99

Odds Semasa Pertaruhan Langsung (Live Betting) di fly99

Salah satu ciri yang paling digemari pemain Malaysia di fly99 adalah live betting — kemampuan untuk letak taruhan semasa perlawanan sedang berlangsung. Odds untuk live betting berubah setiap beberapa saat mengikut keadaan sebenar di padang, menjadikan ia lebih mencabar tetapi juga lebih menarik.

Bayangkan anda ikut perlawanan EPL di mana pasukan underdog menguasai permainan dari awal, tetapi pasukan favorit masih mendahului 1-0. Dalam situasi ini, odds untuk pasukan favorit akan meningkat kerana mereka kelihatan tidak bermain baik — padahal skor masih memihak kepada mereka. Ini adalah jenis peluang nilai yang bijak ditangkap di fly99.

Untuk Liga Super Malaysia, live betting di fly99 merangkumi hampir semua perlawanan malam — odds dikemaskini mengikut keadaan padang, kecederaan semasa perlawanan, kad merah, penalti dan momen-momen kritikal lain. Pasukan sokongan fly99 juga memantau semua perlawanan langsung untuk memastikan odds yang ditawarkan adalah tepat dan adil.

Satu nasihat penting: jangan terburu-buru dalam live betting. Ambil masa sebentar untuk perhatikan momentum perlawanan sebelum letak taruhan. Pemain yang sabar dan lebih analitik biasanya lebih berjaya dalam pasaran live betting di fly99 berbanding mereka yang bertindak balas secara emosi.

Mobile Live Betting: Semua ciri live betting fly99 berfungsi sepenuhnya pada telefon Android dan iOS. Deposit segera melalui Touch 'n Go eWallet atau DuitNow untuk top-up kredit dan letak taruhan langsung dari stadium atau rumah.

Kelebihan Live Betting fly99
  • Odds dikemaskini setiap beberapa saat
  • Perlawanan Liga Super & EPL penuh
  • Pasaran Asian Handicap live tersedia
  • Statistik masa nyata dalam platform
  • Cash Out tersedia untuk pilih taruhan
  • Notifikasi perubahan odds penting
  • Sokongan deposit DuitNow & TNG segera

Soalan Lazim Tentang Odds Perlawanan fly99

Jawapan kepada persoalan yang paling kerap ditanya pemain Malaysia tentang odds di fly99.

Untuk perlawanan biasa sebelum bermula, odds di fly99 dikemaskini beberapa kali sehari mengikut perkembangan berita seperti kecederaan pemain, susunan pasukan rasmi dan sentimen pasaran global. Untuk live betting, odds dikemaskini setiap beberapa saat secara automatik mengikut kejadian dalam perlawanan. Anda boleh sentiasa semak odds terkini pada halaman Odds Perlawanan ini.

Tanda Boost bermaksud fly99 telah meningkatkan odds untuk pasaran berkenaan melebihi nilai pasaran biasa — ini adalah promosi eksklusif untuk pemain fly99. Odds yang di-Boost adalah masa terhad dan biasanya untuk perlawanan atau pasaran tertentu. Manfaatkannya sebelum tempoh tamat kerana ini memberikan nilai lebih baik kepada anda.

Ya, fly99 menyediakan liputan penuh untuk Liga Super Malaysia termasuk semua 12 pasukan dan semua perlawanan sepanjang musim. Pasaran yang tersedia termasuk 1X2, Asian Handicap, Over/Under, Pencetak Gol Pertama, Skor Tepat, Kedua-dua Pasukan Jaringkan Gol dan live betting semasa perlawanan berlangsung. Odds untuk Liga Super Malaysia adalah antara yang paling kompetitif di platform fly99.

fly99 menyokong pelbagai kaedah deposit tempatan Malaysia termasuk Touch 'n Go eWallet, DuitNow, GrabPay, Boost, ShopeePay dan FPX (Maybank2u, CIMB Clicks). Deposit minimum adalah RM 30 dan semua deposit diproses secara segera — kredit masuk ke akaun anda dalam masa kurang daripada 1 minit. Tiada yuran transaksi untuk deposit melalui kaedah tempatan.

Ya, fly99 menawarkan ciri Cash Out untuk taruhan sukan terpilih. Cash Out membolehkan anda mengambil sebahagian atau keseluruhan keuntungan sebelum perlawanan tamat, berdasarkan keadaan semasa perlawanan dan odds masa nyata. Ini adalah alat pengurusan risiko yang sangat berguna — anda boleh kunci keuntungan atau hadkan kerugian sekiranya perlawanan tidak berjalan mengikut jangkaan anda.

Bertaruh Dengan Bijak Bersama fly99

Odds yang baik adalah alat — bukan jaminan kemenangan. Sentiasa tetapkan bajet sebelum bertaruh, jangan kejar kerugian, dan berhenti bila anda telah capai had yang ditetapkan. fly99 menyediakan alat kawalan diri untuk membantu anda bermain secara bertanggungjawab. Platform ini hanya untuk ahli berumur 18 tahun ke atas.

Ketahui Tentang Permainan Bertanggungjawab

Dah Jumpa Odds Yang Berbaloi? Bertaruh Sekarang di fly99

Daftar akaun fly99 percuma, deposit melalui TNG eWallet atau DuitNow dan manfaatkan odds perlawanan terbaik Malaysia. Liga Super, EPL, badminton, e-sukan — semua ada.

English